Cięcie laserowe CO2

Brosso oferuje profesjonalne cięcie laserem CO2 różnego rodzaju materiałów jak plexi, sklejka, tworzywa sztuczne, papier, karton i innych. Dzięki zastosowaniu wiązki lasera o dużej mocy jesteśmy w stanie uzyskać precyzyjne cięcie nawet podczas obróbki bardzo delikatnego materiału. Korzystając z technologii cięcia laserem CO2, uzyskujemy przytopione krawędzie elementów ciętych, co w niektórych przypadkach (szczególnie pleksi, gdzie krawędź jest szklista) jest wygodne, gdyż nie wymaga dodatkowej obróbki poprzez szlifowanie, czy polerowania materiału.

Laser CO2 ma bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się go m.in. do uzyskiwania efektownych i unikalnych wzorów, szablonów i efektów wizualnych.

Oferta cięcia laserowego dotyczy zarówno firm, jak i osób prywatnych. Wykorzystanie technologii wiązki lasera do cięcia to gwarancja precyzyjnego cięcia różnych materiałów, zapewnienie dokładnej powtarzalności oraz znaczące przyspieszenie procesu.

Najwyższa jakość usług od Brosso

Usługi cięcia laserem plexi i innych materiałów świadczymy w Krakowie, a do skorzystania z oferty zapraszamy klientów z całego kraju. Posiadamy profesjonalne urządzenia i wykwalifikowany personel, dzięki czemu nasze usługi cięcia laserem CO2 stoją na najwyższym poziomie. Usługi obróbki laserem CO2 świadczymy w krótkich terminach, dzięki posiadaniu wysokiej jakości urządzeń tego typu w naszym parku maszynowym. Wycinanie laserem o dużej mocy to gwarancja usług najwyższej jakości. Zastosowanie lasera pozwala uzyskać dowolną ilość identycznych artykułów. Zostań naszym partnerem! Brosso – laser CO2 Kraków – zapraszamy!