EKSPOZYTORY REKLAMOWE POS Z PLEXI

Ekspozytory reklamowe z plexi są doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta na Państwa produkty. Projektujemy i wykonujemy meble ekspozycyjne i materiały POS dla branży kosmetycznej, alkoholowej, tytoniowej, farmaceutycznej, spożywczej i suplementów diety.

W produkcji ekspozytorów POS stosujemy nasze doświadczenia w marketingu sensorycznym i nowoczesne rozwiązania produkcyjne. Realizowane projekty dla firm wzbogacamy o dowolne grafiki, oświetlenie, zastosowanie różnych ruchomych elementów. Dodatkowo ekspozytory POS według potrzeb wyposażone mogą być w ekrany dotykowe wraz z panelem do zarządzania kampaniami reklamowymi. Ekspozytory reklamowe, standy reklamowe i inne produkty wykonujemy najczęściej z plexi, PCV, hips, Dibond czy materiałów drewnopodochodnych. Na życzenie klienta możliwe jest wykorzystanie do produkcji także innych tworzyw sztucznych, jeśli pozwala na to projekt. Nasze ekspozytory z plexi, szafy, wyspy reklamowe, gabloty, standy, regały, displaye, prezentery, stojaki reklamowe i wizytówki doskonale sprawdzą się zarówno w galeriach handlowych, sklepach, punktach usługowych, jak również podczas targów czy w siedzibie firmy. Należą do wyrobów najwyższej jakości dzięki zastosowaniu do produkcji najlepszych materiałów. Solidnie wykonane, stanowią doskonałe rozwiązania wszędzie tam, gdzie potrzeba niezawodności połączonej z niezwykłą estetyką produktów.

Właściwości ekspozytorów POS z plexi, gablot, szaf i prezenterów

  • elegancka prezentacja produktów i oferty firm,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne różnego rodzaju,
  • łatwe w utrzymaniu czystości,
  • wygodne w transporcie,
  • dostosowane do kontaktu z żywnością.

Prezentery

Jednym z najważniejszych elementów reklamowych są prezentery. Są one nieodzownym artykułem, którego zastosowanie umożliwia prezentację oferty firmy czy opisów produktów przez nią sprzedawanych. Dostępne są również modele przeznaczone na wizytówki. 

Oferujemy Państwu zarówno modele o typowych rozmiarach dostosowanych do popularnych formatów papieru, jak i też jesteśmy gotowi podjąć się wykonania prezentera według Państwa wytycznych na indywidualne zamówienie. Usługi przewidują wyprodukowanie prezentera z wygrawerowanym lub nadrukowanym logo firmy, lub dowolną grafiką. Produkujemy standardowe prezentery na ulotki, wizytówki, menu restauracyjne, czy telefony komórkowe i na wiele innych artykułów.

Produkty 

Jako producent zapewniamy kompleksową obsługę usługi i pełne wsparcie od projektu po realizację zamówienia. Wyróżnia nas krótki czas realizacji oraz w każdym przypadku terminowa dostawa produktów reklamowych. Naszym priorytetem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta, dlatego nasze wyroby spełniają oczekiwania.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty firmy. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniego produktu, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w doborze lub zaprojektowaniu odpowiedniego modelu, dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb. Brosso – ekspozytory POS, prezentery reklamowe Kraków – produkcja i sprzedaż. 

 

Jesteśmy firmą projektującą i produkującą ekspozytory plexi na materiały POS, dlatego możemy dowolnie dostosować rozwiązania i ceny do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowym elementem, który wyróżnia nas spośród producentów materiałów POS i ekspozytorów, jest krótki czas realizacji oraz zawsze terminowa dostawa produktów. Wykonanie ekspozytorów i standów reklamowych z najwyższej jakości materiałów, pozwala na ich wielokrotne eksponowanie bez wpływu na stan. Produkujemy tylko najlepsze akcesoria, które spełniają oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności