EKSPOZYTORY REKLAMOWE POS Z PLEXI

Ekspozytory reklamowe z plexi są doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta na Państwa produkty. Projektujemy i wykonujemy meble ekspozycyjne dla branży kosmetycznej, alkoholowej, tytoniowej, farmaceutycznej, spożywczej i suplementów diety.

W produkcji ekspozytorów POS stosujemy nasze doświadczenia w marketingu sensorycznym i nowoczesne rozwiązania produkcyjne. Realizowane projekty dla firm wzbogacamy o dowolne grafiki, oświetlenie, zastosowanie ruchomych elementów. Dodatkowo ekspozytory POS wyposażone mogą być w ekrany dotykowe wraz z panelem do zarządzania kampaniami reklamowymi. W naszych produktach najczęściej wykorzystywanym materiałem jest plexi, PCV, hips, Dibond czy materiały drewnopodochodne. Na życzenie klienta możliwe jest wykorzystanie do produkcji także innych tworzyw, jeśli pozwala na to projekt. Nasze ekspozytory z plexi, szafy, wyspy reklamowe, gabloty, standy, regały, displaye, prezentery, stojaki reklamowe i wizytówki doskonale sprawdzą się zarówno w galeriach handlowych, sklepach, punktach usługowych, jak również podczas targów czy w siedzibie firmy. Należą do wyrobów najwyższej jakości dzięki zastosowaniu do produkcji najlepszych materiałów.

Właściwości ekspozytorów POS, gablot, szaf i prezenterów

  • elegancka prezentacja produktów i oferty,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • łatwe w utrzymaniu czystości,
  • wygodne w transporcie,
  • dostosowane do kontaktu z żywnością.

Prezentery

Jednym z najważniejszych elementów reklamowych są prezentery. Są one nieodzownym artykułem, który umożliwia prezentację oferty firmy czy opisów produktów przez nią sprzedawanych. Dostępne są również modele przeznaczone na wizytówki. 

Oferujemy Państwu zarówno modele o typowych rozmiarach dostosowanych do popularnych formatów papieru, jak też istnieje możliwość wykonania prezentera według Państwa wytycznych na indywidualne zamówienie. Oferta przewiduje wyprodukowanie prezentera z wygrawerowanym lub nadrukowanym logo firmy lub dowolną grafiką. Produkujemy standardowe prezentery na ulotki, wizytówki, menu restauracyjne, czy telefony komórkowe i na wiele innych artykułów.

Produkty 

Jako producent zapewniamy kompleksową obsługę usługi od projektu po realizację zamówienia. Wyróżnia nas krótki czas realizacji oraz w każdym przypadku terminowa dostawa produktów. Naszym priorytetem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta, dlatego nasze wyroby spełniają oczekiwania.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty firmy. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniego produktu, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w doborze lub zaprojektowaniu odpowiedniego modelu, dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb. Brosso – ekspozytory POS, prezentery reklamowe Kraków – produkcja i sprzedaż. 

 

Jesteśmy firmą projektującą i produkującą, dlatego możemy dowolnie dostosować rozwiązania i ceny do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowym elementem, który wyróżnia nas spośród producentów materiałów POS i ekspozytorów, jest krótki czas realizacji oraz zawsze terminowa dostawa produktów.

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności