EKSPOZYTORY REKLAMOWE POS Z PLEXI

Ekspozytory reklamowe z plexi są doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta na Państwa produkty i reklamę różnego rodzaju asortymentu i powinny stanowić podstawowe wyposażenie sklepów. Brosso to polski producent stojaków reklamowych. Projektujemy i wykonujemy meble ekspozycyjne dla branży kosmetycznej, alkoholowej, tytoniowej, farmaceutycznej, spożywczej i suplementów diety, realizując indywidualne projekty. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

W produkcji ekspozytorów POS stosujemy nasze doświadczenia w marketingu sensorycznym i nowoczesne rozwiązania produkcyjne, a także korzystamy z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że nasze stojaki reklamowe są efektowne i służą przez długi czas. 

Produkcja stojaków reklamowych

Realizowane projekty stojaków reklamowych dla firm wzbogacamy o dowolne grafiki, nadruki, oświetlenie, zastosowanie ruchomych elementów. Dodatkowo ekspozytory POS wyposażone mogą być w ekrany dotykowe wraz z panelem do zarządzania kampaniami reklamowymi czy prezentacji grafik. W naszych produktach najczęściej wykorzystywanym materiałem jest plexi, PCV, hips, Dibond czy materiały drewnopodochodne. Na życzenie klienta możliwe jest wykorzystanie do produkcji także innych tworzyw, jeśli pozwala na to projekt. Nasze ekspozytory z plexi, standy reklamowe, szafy, wyspy reklamowe, gabloty, standy, regały ekspozycyjne, displaye, prezentery, stojaki reklamowe, ekspozytory naladowe i wizytówki doskonale sprawdzą się zarówno w galeriach handlowych, sklepach, punktach usługowych biurach podróży,, jak również podczas targów czy w siedzibie firmy. Nasze produkty należą do wyrobów najwyższej jakości dzięki zastosowaniu do produkcji najlepszych materiałów zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

Oferowane produkty, wykonane z najwyższej jakości materiałów, znajdują zastosowania wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wyeksponowanie potencjalnym klientom produktu lub materiału reklamowego.

Właściwości ekspozytorów POS, gablot, szaf i prezenterów

Nasze ekspozytory reklamowe POS, gabloty, szafy i prezenterzy są zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i estetyce. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że stojaki reklamowe są idealne do każdego rodzaju przestrzeni handlowej, od małych butików po duże centra handlowe.

  • Elegancka prezentacja produktów i oferty -Elegancja naszych ekspozytorów podkreśla wartość prezentowanych produktów. Każdy element jest starannie zaprojektowany, aby przyciągać uwagę klientów i wyeksponować unikalne cechy oferty (niezależnie czy to prezentacja produktu, czy miejsce na ulotki informacyjne). Nasze rozwiązania są idealne do prezentacji szerokiej gamy produktów, od biżuterii po elektronikę.
  • Odporne na uszkodzenia mechaniczne -Wytrzymałe materiały użyte do produkcji naszych ekspozytorów zapewniają im długą żywotność nawet w intensywnie eksploatowanych środowiskach handlowych. Każdy stand reklamowy wykonany przez naszą firmę jest odporny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, co jest kluczowe w zachowaniu estetycznego wyglądu przez długi czas.
  • Łatwe w utrzymaniu czystości -Prosta konserwacja i łatwość w utrzymaniu czystości to kluczowe cechy naszych ekspozytorów. Oferowane przez nas produkty posiadają specjalne powłoki i materiały ułatwiające usuwanie zabrudzeń i zapewniają higienę prezentowanych produktów, co jest szczególnie ważne w branży spożywczej i kosmetycznej. 
  • Wygodne w transporcie – Nasze ekspozytory reklamowe są zaprojektowane z myślą o łatwości transportu. Lekka, ale trwała konstrukcja umożliwia łatwe przenoszenie i rekonfigurację przestrzeni sprzedażowej. To idealne rozwiązanie dla wystaw handlowych, eventów promocyjnych i tymczasowych punktów sprzedaży.
  • Dostosowane do kontaktu z żywnością – Specjalnie zaprojektowane, aby spełniać wymogi sanitarne i bezpieczeństwa żywności, nasze ekspozytory reklamowe są idealne do prezentacji produktów spożywczych. Wykorzystywane materiały do produkcji odpowiadają normom dotyczącym kontaktu z żywnością, co jest niezbędne w branży gastronomicznej i spożywczej.

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawiają, że oferowane produkty (konkretny produkt) są idealnie dopasowane do potrzeb klientów i promocji towarów. 

 

Prezentery, stojaki reklamowe, plexi ekspozytory – indywidualne projekty

Jednym z najważniejszych elementów reklamowych są wysokiej jakości prezentery. Te produkty przeznaczone są do prezentacji oferty firmy czy opisów produktów przez nią sprzedawanych. Dostępne są również modele przeznaczone na wizytówki. 

Oferujemy Państwu zarówno modele o typowych rozmiarach dostosowanych do popularnych formatów papieru, jak też istnieje możliwość wykonania prezentera według Państwa wytycznych na indywidualne zamówienie. Oferta przewiduje wyprodukowanie prezentera z wygrawerowanym lub nadrukowanym logo firmy lub dowolną grafiką. Produkujemy standardowe prezentery do zastosowania na ulotki, wizytówki, menu restauracyjne, czy telefony komórkowe i na wiele innych artykułów.

Oferowane Produkty – standy reklamowe  

Jako producent zapewniamy kompleksową obsługę usługi od projektu po realizację zamówienia. Wyróżnia nas krótki czas realizacji oraz w każdym przypadku terminowa dostawa produktów. Naszym priorytetem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta, dlatego nasze wyroby spełniają oczekiwania.

Każdy stojak reklamowy, ekspozytor reklamowy, czy inny konkretny produkt dostępny w naszej ofercie z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Używając do produkcji tworzywa sztucznego, sklejki lub tektury mamy możliwość umieszczenia różnorodnych pomysłów przyciągających uwagę w witrynach sklepowych. 

Stojak reklamowy – idealna propozycja na reklamę w witrynach sklepowych i nie tylko

Serdesznie apraszamy do sprawdzenia pełnej oferty firmy. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniego produktu, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w doborze lub zaprojektowaniu odpowiedniego modelu, dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb. Brosso – ekspozytory POS, prezentery reklamowe Kraków – produkcja i sprzedaż.  

 

Odkryj produkty dodane do naszej najnowszej kolekcji ekspozytorów reklamowych, gdzie prezentujemy tylko nowości, które idealnie podkreślą wyjątkowość Twojej oferty.

Jesteśmy firmą projektującą i produkującą, dlatego możemy dowolnie dostosować rozwiązania i ceny do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowym elementem, który wyróżnia nas spośród producentów materiałów POS i ekspozytorów, jest krótki czas realizacji oraz zawsze terminowa dostawa produktów. Zamów u nas stojaki reklamowe i inne materiały POS i przekonaj się, że warto nam zaufać. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

    Skontaktuj się z nami

    Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności