Frezowanie CNC

Frezowanie CNC należy do jednych z najpopularniejszych sposobów obróbki skrawaniem różnego rodzaju materiałów. Frezowanie CNC można zastosować przy obróbce powierzchni m.in. tworzyw sztucznych (w tym plexi), elementów drewnianych, kompozytowych, żywic utwardzanych, aluminium i metali kolorowych. Proces frezowania CNC to w dużym skrócie usunięcie z powierzchni elementów materiału, w celu uzyskania zakładanych wzorów, kształtów lub wymiarów. Naszą specjalnością jest frezowanie CNC tworzyw sztucznych (pleksi, poliwęglan, hips, PCV), a także obróbka innych materiałów jak fornir, sklejki, czy drewno.

Usługi na najwyższym poziomie

CNC frezowanie w Brosso odbywa się na wysokiej klasy sprzęcie, co pozwala na wykonanie w ramach usługi precyzyjnych i indywidualnych zleceń. Nasze doświadczenie, wykorzystywanie w pracy najlepszych narzędzi oraz kadra fachowców daje gwarancję najwyższej jakości usług. Jesteśmy w stanie realizować zlecenia frezowania w bardzo szybkich terminach, bez względu na rodzaj zamówienia.

Szukasz firmy, która zapewnia usługi CNC na najwyższym poziomie? Brosso Kraków to specjaliści od frezowania! Zgłoś się do nas i skorzystaj z oferty na profesjonalne frezowanie CNC.