MEBLE REKLAMOWE

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą najwyższej jakości mebli reklamowych, których jesteśmy producentem. Wybierając meble reklamowe z plexi, otrzymują Państwo wyjątkowo wyglądające elementy wyposażenia najwyższej jakości. Nasze meble reklamowe znajdują swoje miejsce wszędzie tam, gdzie chcesz promować swoje produkty, zarówno w sklepach, drogeriach, biurach czy punktach użyteczności publicznej jak i różnego rodzaju stoisk. Popularne nowoczesne meble reklamowe muszą charakteryzować się wysoką użytecznością i doskonałymi walorami estetycznymi. Oferta naszych produktów skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych jako wyposażenie w sklepie i doskonałe nośniki reklamy zwiększające konwersje sprzedaży stacjonarnej. Ich uniwersalność, forma oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, jaką daje szkło akrylowe, sprawiają, że dają one wiele możliwości wykorzystania. Jednocześnie reklamowe meble z plexi należą do stosunkowo lekkich produktów nawet przy sporych rozmiarach, co umożliwia ich łatwy transport. Ma to ogromne znaczenie szczególnie dla osób prezentujących ofertę firmy na różnego typu eventach, targach czy szkoleniach efektowny mebel z plexi sprawdzi się doskonale. Materiał, z którego są wykonywane nasze meble reklamowe, pozwala na niemal nieograniczoną możliwość kształtowania przestrzennego każdego typu mebla. Takie rozwiązania stanowią doskonałą formę promocji dla firm z każdej branży. Zajmujemy się również realizacją nietypowych zamówień, aby Państwa firma mogła wyróżnić się na tle konkurencji na różnego rodzaju targach i przyciągała uwagę jak największej liczby osób. Oferujemy potrzebne wsparcie na każdym etapie realizacji.

Produkty – meble reklamowe z plexi

Do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów rodzajów mebli reklamowych z plexi zaliczyć można szafy ekspozycyjne, które swoje funkcje użytkowe spełniają w setkach perfumerii i drogerii w Polsce. Pasują one do każdej aranżacji i zapewniają skuteczną ekspozycję i promocję marek i produktów. Ogromną popularnością cieszą się również eleganckie lub nowoczesne stoły i krzesła będące wyposażeniem wielu biur, urzędów, banków czy firm usługowych. Stosowane w naszej firmie rozwiązania sprawiają, że plexi meble wykonane są zawsze tak, by zapewnić jak największą wygodę oraz komfort użytkowania, a korzystanie z nich było całkowicie bezpieczne przy dowolnym wymiarze. Plexi charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem przezroczystości, dzięki czemu wykorzystywana jest również do wystroju wnętrz. Meble z plexi mogą występować według potrzeb z nadrukiem zawierającym wyłącznie logo firmy, jak i posiadać pełną grafikę, dzięki czemu sprawdzą się jako reklama marki przyciągająca wzrok kupujących czy osób zainteresowanych usługami firmy. Klienci indywidualni coraz częściej decydują się na meble reklamowe stworzone z plexi, ze względu na  ich uniwersalność,  solidne konstrukcje i możliwość nadania im dowolnego kształtu, który nie jest możliwy do uzyskania przy zastosowaniu typowo meblowych materiałów. Jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty.  Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, przygotowanie w oparciu o projekt klienta, funkcjonalność i skuteczność zwracania uwagi potencjalnych klientów właśnie na Twój produkt. Każde zlecenie to nowe wyzwanie, dlatego zawsze podchodzimy indywidualnie do projektów, niezależnie co dla Ciebie tworzymy.

Zajmujemy się produkcją wyrobów na specjalne zamówienie Klienta, co zapewnia w pełni spersonalizowany produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dowolna personalizacja poprzez dodanie grafik, logo firm i innych dodatków sprawia, że nasze produkty mogą być dowolnie skonfigurowane według oczekiwań i potrzeb klientów. Skorzystaj z naszych usług i poprzez meble reklamowe wzbogać swoją ofertę.

Masz wyjątkową okazję  przekonać się, że warto.

Nasze meble reklamowe z plexi przygotowywane są na specjalne zamówienie Klienta, co zapewnia w pełni spersonalizowany produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Skorzystaj z naszych mebli reklamowych i uzupełnij swoją dotychczasową strategię reklamową o efektywne rozwiązanie. Cena za realizację ustalana jest indywidualna.

Brosso to polska firma, której możesz zaufać.

Meble reklamowe od polskiego producenta.

Charakteryzuje nas szybkość realizacji, stosowanie najlepszej jakości materiałów oraz elastyczność i dostosowanie oferty do wymagań i potrzeb klienta. 

    Skontaktuj się z nami

    Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności