MEBLE REKLAMOWE

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą najwyższej jakości mebli reklamowych, których jesteśmy producentem. Wybierając meble z plexi, otrzymują Państwo wyjątkowo wyglądające elementy wyposażenia najwyższej jakości. Nasze meble reklamowe znajdują swoje miejsce zarówno w sklepach, drogeriach, biurach czy punktach użyteczności publicznej jak i różnego rodzaju stoisk. Popularne meble reklamowe muszą charakteryzować się wysoką użytecznością i doskonałymi walorami estetycznymi. Oferta naszych produktów skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych jako wyposażenie i doskonałe nośniki reklamy. Ich uniwersalność, forma oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, jaką daje szkło akrylowe, sprawiają, że dają one wiele możliwości wykorzystania. Jednocześnie reklamowe meble z plexi należą do stosunkowo lekkich produktów, co umożliwia ich łatwy transport. Ma to ogromne znaczenie szczególnie dla osób prezentujących ofertę firmy na różnego typu eventach, targach czy szkoleniach efektowny mebel z plexi sprawdzi się doskonale. Materiał, z którego są wykonywane, pozwala na niemal nieograniczoną możliwość kształtowania przestrzennego każdego typu mebla. Takie rozwiązania stanowią doskonałą formę promocji dla firm z każdej branży. Zajmujemy się również realizacją nietypowych zamówień, aby Państwa firma mogła wyróżnić się na tle konkurencji na różnego rodzaju targach i przyciągała uwagę jak największej liczby osób.

Produkty – meble reklamowe z plexi

Do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów rodzajów mebli reklamowych z plexi zaliczyć można szafy ekspozycyjne, które swoje funkcje użytkowe spełniają w setkach perfumerii i drogerii w Polsce. Pasują one do każdej aranżacji i zapewniają skuteczną ekspozycję i promocję marek i produktów. Ogromną popularnością cieszą się również eleganckie lub nowoczesne stoły i krzesła będące wyposażeniem wielu biur, urzędów, banków czy firm usługowych. Stosowane w naszej firmie rozwiązania sprawiają, że plexi meble wykonane są zawsze tak, by zapewnić jak największą wygodę oraz komfort użytkowania, a korzystanie z nich było całkowicie bezpieczne. Plexi charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem przezroczystości, dzięki czemu wykorzystywana jest również do wystroju wnętrz. Meble z plexi mogą występować według potrzeb z nadrukiem zawierającym wyłącznie logo firmy, jak i posiadać pełną grafikę, dzięki czemu sprawdzą się jako reklama marki przyciągająca wzrok kupujących czy osób zainteresowanych usługami firmy. Klienci indywidualni coraz częściej decydują się na meble stworzone z plexi, ze względu na  ich uniwersalność,  solidne konstrukcje i możliwość nadania im dowolnego kształtu, który nie jest możliwy do uzyskania przy zastosowaniu typowo meblowych materiałów.

Zajmujemy się produkcją wyrobów na specjalne zamówienie Klienta, co zapewnia w pełni spersonalizowany produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dowolna personalizacja poprzez dodanie grafik, logo firm i innych dodatków sprawia, że nasze produkty mogą być dowolnie skonfigurowane według oczekiwań i potrzeb klientów. Skorzystaj z naszych usług i poprzez meble reklamowe wzbogać swoją ofertę.

Nasze meble reklamowe z plexi przygotowywane są na specjalne zamówienie Klienta, co zapewnia w pełni spersonalizowany produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Skorzystaj z naszych mebli reklamowych i uzupełnij swoją dotychczasową strategię reklamową o efektywne rozwiązanie.

Brosso to polska firma, której możesz zaufać.

Charakteryzuje nas szybkość realizacji, stosowanie najlepszej jakości materiałów oraz elastyczność i dostosowanie oferty do wymagań i potrzeb klienta. 

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności