MEBLE REKLAMOWE

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą najwyższej jakości mebli reklamowych, których jesteśmy producentem. Wybierając meble z plexi, otrzymują Państwo wyjątkowo wyglądające elementy wyposażenia. Znajdują one swoje miejsce zarówno w sklepach, drogeriach, biurach czy punktach użyteczności publicznej. Meble reklamowe muszą charakteryzować się wysoką użytecznością i doskonałymi walorami estetycznymi. Oferta naszych produktów skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych jako wyposażenie i doskonałe nośniki reklamy. Ich uniwersalność, forma oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że dają one wiele możliwości wykorzystania. Jednocześnie reklamowe meble z plexi są stosunkowo lekkie, co umożliwia ich łatwy transport. Ma to ogromne znaczenie szczególnie dla osób prezentujących ofertę firmy na różnego typu eventach, targach czy szkoleniach efektowny mebel z plexi sprawdzi się doskonale. Materiał, z którego są wykonywane, pozwala na niemal nieograniczoną możliwość kształtowania przestrzennego każdego typu mebla. Zajmujemy się również realizacją nietypowych zamówień, aby Państwa firma mogła wyróżnić się na tle konkurencji na różnego rodzaju targach i przyciągała uwagę jak największej liczby osób.

Produkty

Do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów rodzajów mebli reklamowych zaliczyć można szafy ekspozycyjne, które swoje funkcje użytkowe spełniają w setkach perfumerii i drogerii w Polsce. Ogromną popularnością cieszą się również eleganckie lub nowoczesne stoły i krzesła będące wyposażeniem wielu biur, urzędów, banków czy firm usługowych. Stosowane w naszej firmie rozwiązania sprawiają, że plexi meble wykonane są zawsze tak, by zapewnić jak największą wygodę oraz komfort użytkowania. Plexi charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem przezroczystości, dzięki czemu wykorzystywana jest również do wystroju wnętrz. Meble z plexi mogą występować według potrzeb z nadrukiem zawierającym wyłącznie logo firmy, jak i posiadać pełną grafikę, dzięki czemu sprawdzą się jako reklama przyciągająca wzrok kupujących czy osób zainteresowanych usługami firmy. Klienci indywidualni coraz częściej decydują się na meble stworzone z plexi, ze względu na  ich uniwersalność,  solidne konstrukcje i możliwość nadania im dowolnego kształtu, który nie jest możliwy do uzyskania przy zastosowaniu typowo meblowych materiałów.

Zajmujemy się produkcją wyrobów na specjalne zamówienie Klienta, co zapewnia w pełni spersonalizowany produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Skorzystaj z naszych usług i poprzez meble reklamowe wzbogać swoją ofertę.

Nasze wyroby przygotowywane są na specjalne zamówienie Klienta, co zapewnia w pełni spersonalizowany produkt, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Skorzystaj z naszych mebli reklamowych i uzupełnij swoją dotychczasową strategię reklamową o efektywne rozwiązanie.

Charakteryzuje nas szybkość realizacji, stosowanie najlepszej jakości materiałów oraz elastyczność i dostosowanie oferty do wymagań i potrzeb klienta. 

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności