O nas

PRODUCENT STANDÓW, STOJAKÓW, MEBLI I SYSTEMÓW REKLAMOWYCH

Od 2001 roku jesteśmy wiodącym dostawcą mebli reklamowych, ekspozytorów, stojaków i standów reklamowych wykonanych z plexi oraz drewna. Ponadto specjalizujemy się w cięciu laserem i frezowaniu CNC tworzyw sztucznych i płyt MDF.

Jako producent standów reklamowych i innych materiałów pos zakładamy sobie za główny cel, dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów odpowiadających wymaganiom naszych Klientów. Doświadczenie naszej załogi w połączeniu z doskonałym parkiem maszynowym pozwala na spełnienie wszelkich wymagań Klienta. Realizujemy zlecenia oparte także na indywidualnych projektach według potrzeb każdego partnera. 

Przy procesie produkcji działamy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie, dzięki czemu zapewniamy precyzyjne cięcie oraz idealne odwzorowanie kształtów na każdym z tworzyw, które obrabiane jest w naszym zakładzie. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi, odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów. Nasze oferty na standy reklamowe, meble reklamowe, czy systemy wystawiennicze to realizacje spełniające oczekiwania. 

Przy wykorzystaniu najnowszych technologii przyjaznych środowisku, tworzymy unikatowe produkty i systemy według dostarczonych wytycznych. Nasi projektanci pomogą w stworzeniu produktu, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Zajmujemy się cięciem szkła akrylowego laserem CO2 i frezowaniem na wymiar określany indywidualnie przez Klienta. W Krakowie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, wykonujemy również usługi związane z grawerowaniem na drewnie, plexi i gadżetach reklamowych.

Obróbce, frezowaniu, cięciu, a także laserowemu grawerowaniu poddajemy różnego typu materiały takie jak polistyren, PCV, dibond, plexi czy poliwęglan.

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystali między innymi Klienci z branży kosmetycznej, alkoholowej, farmaceutycznej oraz motoryzacyjnej i przemysłowej. Zrealizowane przez nas meble reklamowe, standy i stojaki reklamowe na ulotki, czy też elementy wyposażenia wysp reklamowych, znalazły zastosowanie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Duże doświadczenie kadry w połączeniu z wysokiej jakości uniwersalnym parkiem maszynowym pozwala na wykonywanie skomplikowanych projektów o dużych wymiarach, które cechuje jakość, wyjątkowa funkcjonalność i niepowtarzalne walory wizualne. Realizujemy najbardziej złożone zlecenia, a elastyczność w podejściu do Klientów sprawiła, że zaufały nam już ich setki.

Skontaktuj się z Nami