O nas

Od 2001 roku jesteśmy wiodącym dostawcą mebli reklamowych, ekspozytorów, stojaków i standów reklamowych wykonanych z plexi oraz drewna. Ponadto specjalizujemy się w cięciu laserem i frezowaniu CNC tworzyw sztucznych i płyt MDF.

Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów odpowiadających wymaganiom naszych Klientów. Doświadczenie naszej załogi w połączeniu z doskonałym parkiem maszynowym pozwala na spełnienie wszelkich wymagań Klienta.

Działamy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie, dzięki czemu zapewniamy precyzyjne cięcie oraz idealne odwzorowanie kształtów na każdym z tworzyw, które obrabiane jest w naszym zakładzie. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi, odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów.

Przy wykorzystaniu najnowszych technologii przyjaznych środowisku, tworzymy unikatowe wyroby według dostarczonych wytycznych. Nasi projektanci pomogą w stworzeniu produktu, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Zajmujemy się cięciem szkła akrylowego laserem CO2 i frezowaniem na wymiar określany indywidualnie przez Klienta. W Krakowie, gdzie znajduje się nasza siedziba, wykonujemy również usługi związane z grawerowaniem na drewnie, plexi i gadżetach reklamowych.

Obróbce, frezowaniu, cięciu, a także laserowemu grawerowaniu poddajemy różnego typu materiały takie jak polistyren, PCV, dibond, plexi czy poliwęglan.

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystali między innymi Klienci z branży kosmetycznej, alkoholowej, farmaceutycznej oraz motoryzacyjnej i przemysłowej. Zrealizowane przez nas meble reklamowe czy też elementy wyposażenia wysp reklamowych, znalazły zastosowanie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Duże doświadczenie kadry w połączeniu z wysokiej jakości uniwersalnym parkiem maszynowym pozwala na wykonywanie skomplikowanych projektów o dużych wymiarach, które cechują się wyjątkową funkcjonalnością i niepowtarzalnymi walorami wizualnymi. Realizujemy najbardziej złożone zlecenia, a elastyczność w podejściu do Klientów sprawiła, że zaufały nam już ich setki.

Skontaktuj się z Nami