Skuteczna ochrona przed COVID-19

W czasie pandemii koronawirusa niezbędne jest przestrzeganie zasad higieny i zachowywanie dystansu społecznego oraz innych restrykcyjnych procedur. Ryzyko zakażenia koronawirusem sars cov 2 znacząco zmniejsza się, przy stosowaniu się do wytycznych światowej organizacji zdrowia (WHO). Wychodząc naprzeciw potrzebom, wprowadziliśmy do naszego asortymentu produkty ochronne, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia drogą kropelkową.

Zadbaj o ochronę przed zakażeniem COVID 19 (sars cov 2)

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. osłony zapobiegające kontaktowi pracowników z klientami. Nasze osłony to skuteczna ochrona osób, które w różnej sytuacji nie mogą uniknąć bezpośredniego kontaktu. Stosowanie środków zapobiegawczych jest niezbędnym i obowiązkowym działaniem. Nasza osłona ochronna sprawdzi się np. w sklepach, bankach, urzędach, tam, gdzie osoby mają ze sobą bezpośredni kontakt i należy powziąć bezwzględnie środki, mające na celu ochronę ich zdrowia. Posiadamy w sprzedaży również osłony przeznaczone do stosowania w przypadku salonów kosmetycznych.

Mamy świadomość, że standardowe maseczki do ochrony przed Covid przy długotrwałym stosowaniu mogą powodować dyskomfort, co jest niezwykle uciążliwe szczególnie w przypadku wypełniania obowiązków zawodowych. Z myślą o tych, dla których maseczka ochronna musi być niezbędna, przygotowaliśmy ofertę dostosowanych do twarzy przyłbic i półprzyłbic ochronnych. Łatwe w użyciu, lekkie i chroniące przed rozprzestrzenianiem się wirusa covid 19 bezpośrednio dróg oddechowych przyłbice, są całkowicie bezpieczne, ich noszenie jest wygodne, a uniwersalny rozmiar pozwala dostosować wielkość do indywidualnych wymiarów głowy i twarzy.

Aby chronić siebie i innych przed wirusem, niezbędna jest higiena rąk. Dostępne w naszej ofercie stojaki na dozowniki z płynem dezynfekującym dłonie, to estetyczne produkty, których design wpasuje się w różne miejsca użytku publicznego, a prostota użycia przypadnie do gustu każdemu.

Obecnie, aby ustrzec się choroby, jaką jest koronawirus, należy przestrzegać dystansu w kontakcie. Przedstawiamy Państwu mobilny parawan ochronny do zastosowania w różnych miejscach. Dzięki niemu ograniczony zostanie kontakt i odległość, co ograniczy możliwość zarażenia.

Wybierz bezpieczne produkty od polskiego producenta. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość realizowania zamówień hurtowych.