ORGANIZERY NA KOSMETYKI

Denerwuje Cię chaos, jaki widzisz gdy otworzysz szufladę z produktami do makijażu?

Twoje kosmetyki leżą wszędzie, a i tak zawsze masz problem, by znaleźć ten, którego akurat potrzebujesz?

Sprzątanie zajmuje Ci dużo czasu, a efekty nie utrzymują się  długo?

Sprawdź naszą ofertę! Z pewnością znajdziesz produkt idealny dla siebie.

Organizery na kosmetyki to praktyczne i wygodne produkty do przechowywania zarówno Twoich kosmetyków, jak i akcesoriów do makijażu. Zostały przez nas zaprojektowane w sposób bardzo przemyślany, dzięki czemu perfekcyjnie porządkują produkty.

ORGANIZERY IDEALNE DO ŁAZIENKI

Organizery do kosmetyków posiadają wiele różnych spersonalizowanych przegródek, które pomieszczą popularne kosmetyki i akcesoria. Z ich pomocą łatwo uporządkujesz całe swoje kosmetyczne wyposażenie, począwszy od tuszy do rzęs, błyszczyków, po palety cieni czy pudry.  W centralnym miejscu posiadają przegródkę mającą na celu przechowywanie pędzli do makijażu. Przeźroczyste ścianki niektórych modeli pozwalają na łatwiejsze  zlokalizowanie produktów.

Błyszcząca czerń pozostałych modeli będzie prezentować się wyjątkowo we wnętrzach Twojego domu. Trendy drewniany organizer ucieszy fanki materiałów naturalnych i ekologicznych. Niezależnie czy przechowujesz kosmetyki w łazience, czy na toaletce, z pewnością znajdziesz model, który będzie pasował do wnętrza.

ORGANIZER NA KOSMETYKI – POLSKI PRODUCENT

Wszystkie pojemniki na kosmetyki  z naszej oferty powstają w Polsce, każdy jest ręcznie składany  i pakowany z dbałością o szczegóły. Wykorzystujemy do produkcji wysokiej jakości materiały, dzięki czemu  organizer kosmetyczny łatwo utrzymać w czystości. Nasze produkty wyróżniają się na tle importowanych, dostępnych na rynku, funkcjonalnością i oryginalnością. Znajdziesz tu wiele praktycznych i unikalnych projektów. Jeśli szukasz funkcjonalnego i efektownego organizera, wybierz nasz produkt, który łączy te dwie rzeczy w jednym.

organizer na kosmetyki transparentny

Praktyczny i wygodny w użyciu organizer transparentny. Przeźroczyste szkło akrylowe, powoduje, że wszystkie kosmetyki są dobrze widoczne. Zawiera  jedną szufladę i dziewięć różnego  rozmiaru   przegródek. W centralnej części mieści separator na pędzle.  

Wymiary produktu: 20x9x10 cm  

Wymiary przegródek:

4 przegródki 3×3 cm,
3 przegródki 4×4 cm,
separator na pędzle – średnica 5 cm,
1 przegródka 9×9 cm,
1 szufladka.

KUP TERAZ

organizer na kosmetyki czarny połysk

Oganizer kosmetyczny czarny połysk wykonany ze szkła akrylowego. Bardzo elegancki dodatek do wnętrza z czarnymi detalami. Zawiera dziewięć przegródek różnej wielkości oraz szufladkę.

Wymiary produktu 20 x 9,5 x 9 cm

Wymiary przegródek:

3 przegródki 3,5×3,5 cm,
4 przegródki 3,5×3 cm,
1 przegródka 7×2,5 cm,
1 pregródka 9×9 cm,
1 szufladka

KUP TERAZ

organizer na kosmetyki drewniany

Organizer kosmetyczny drewniany. Wyjkonany z naturalnego materiału,  idealny do wnętrz, w stylu boho. Dziewięć  przegródek precyzyjnie porządkuje produkty.

Wymiary produktu: 21x10x10,5 cm

Wymiary przegródek:

3 przegródki 7×3,5 cm,
4 przegródki 3,5×3,5 cm,
2 przegródki 7×7 cm.

KUP TERAZ