OSŁONY DO MASZYN / OBUDOWY MASZYN

Obudowy zabezpieczające i osłony do maszyn to kluczowe elementy wpływające na bezpieczeństwo ich użytkowników. W każdej firmie, gdzie pracownicy współpracują z maszynami, konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie w celu zachowania należytego bezpieczeństwa. Do wielu urządzeń stosuje się obudowy i osłony zabezpieczające z plexi lub innych tworzyw sztucznych. Przez swoje właściwości obudowa z plexi charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak również zabrudzenia związane z charakterystyką pracy maszyny.

Wykonujemy obudowy i osłony bezpieczeństwa, które mogą być stosowane nawet na niewielkie urządzenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo osłony do frezarek, na szlifierki, wiertarki i inne narzędzia. Wszystkie formy, które wykonuje nasza firma, dopasowywane są pod indywidualne zamówienie klienta, na podstawie jego potrzeb i preferencji, dzięki czemu macie Państwo pewność doskonałego dopasowania obudowy do części mechanicznych urządzenia, zgodnie z przestrzeganiem jego parametrów technicznych, czy pracy w szczególnych warunkach. W przypadku konieczności wymiany uszkodzonego elementu jesteśmy w stanie dokonać pełnego odwzorowania obudowy.

Oferujemy szeroką gamę osłon z przeznaczeniem dla maszyn przemysłowych i urządzeń. Wykonujemy obudowy do frezarek, tokarek, szlifierek, obrabiarek, wiertarek, pił, pras i innego typu narzędzi oraz maszyn przemysłowych.

Produkty

Nasza oferta obejmuje również zlecenia na wykonanie zabezpieczenia całych linii technologicznych. Niezależnie od rodzaju urządzenia do jego prawidłowej obsługi konieczne jest posiadanie idealnie dopasowanej obudowy, która zapewni bezpieczeństwo pracowników obsługujących zgodnie z przepisami BHP. Nasze osłony maszyn wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Spełniają wszelkie wymagania i normy dotyczące bezpieczeństwa. Dobór materiałów, z których wykonywane są osłony, a także ich dokładne wymiary muszą być ściśle określone przez klienta podczas składania zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Realizujemy także zlecenia na wykonanie zabezpieczenia całych linii technologicznych. Niezależnie od rodzaju urządzenia do jego prawidłowej obsługi konieczne jest posiadanie idealnie dopasowanej obudowy, która zapewni bezpieczeństwo pracowników obsługujących. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności