OSŁONY DO MASZYN / OBUDOWY MASZYN

Obudowy zabezpieczające i osłony zabezpieczające do maszyn to kluczowe elementy wpływające na bezpieczeństwo ich użytkowników. W każdej firmie, gdzie pracownicy współpracują z maszynami, konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie w celu zachowania należytego bezpieczeństwa. Do wielu urządzeń i maszyn przemysłowych stosuje się obudowy i osłony zabezpieczające z plexi lub innych tworzyw sztucznych, które zapewniają bezpieczeństwo pracy. Przez swoje właściwości obudowa z plexi charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak również zabrudzenia związane z charakterystyką pracy maszyny. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa skutecznie służą jako osłony do obrabiarek, pras hydraulicznych, wiertarek stołowych, pił mechanicznych, przecinarek i innych maszyn i urządzeń według wymagań BHP.

Oferujemy obudowy i osłony bezpieczeństwa, które mogą być stosowane nawet na niewielkie urządzenia, podczas pracy z którymi, są wyrzucane elementy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo osłony do frezarek, na szlifierki, wiertarki i inne narzędzia, a także wyodrębnione elementy poszczególnych maszyn. Wszystkie formy, które wykonuje nasza firma, dopasowywane są pod indywidualne zamówienie klienta, na podstawie jego potrzeb i preferencji, dzięki czemu macie Państwo pewność doskonałego dopasowania obudowy do części mechanicznych urządzenia, zgodnie z przestrzeganiem jego parametrów technicznych, czy pracy w szczególnych warunkach. W przypadku konieczności wymiany uszkodzonego elementu jesteśmy w stanie dokonać pełnego odwzorowania obudowy. Pomagamy w doborze osłon zarówno standardowych, jak i niestandardowych.

Oferujemy szeroką gamę osłon maszyn z przeznaczeniem dla maszyn przemysłowych i urządzeń. Wykonujemy obudowy do frezarek, tokarek, szlifierek, obrabiarek, wiertarek, pił, pras i innego typu narzędzi oraz maszyn przemysłowych.

Osłony z pleksi do maszyn i urządzeń

Oferujemy szeroką gamę osłon maszyn z przeznaczeniem dla maszyn przemysłowych i urządzeń. Wykonujemy obudowy i osłony ochronne do:
 • frezarek,
 •  tokarek,
 • szlifierek,
 • obrabiarek,
 • wiertarek,
 • pił mechanicznych,
 • pras i innego typu narzędzi oraz maszyn przemysłowych.
 Produkujemy także odporne osłony zabezpieczające do wrzecion oraz elementy osłaniające prowadnice.

Funkcjonalne i praktyczne produkty osłony zabezpieczające z najwyższej jakości poliwęglanu litego

Nasza oferta obejmuje również zlecenia na wykonanie zabezpieczenia całych linii technologicznych, przyjazne nowoczesnemu procesowi produkcji. Niezależnie od rodzaju urządzenia do jego prawidłowej obsługi konieczne jest posiadanie idealnie dopasowanej obudowy, która zapewni bezpieczeństwo pracowników obsługujących maszyny zgodnie z przepisami BHP. Nasze osłony do maszyn wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Spełniają wszelkie wymagania i normy dotyczące bezpieczeństwa pracy. Dobór materiałów, z których wykonywane są osłony, a także ich dokładne wymiary muszą być ściśle określone przez klienta podczas składania zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z usług i zamówień osłon do maszyn, zapewniających bezpieczeństwo pracy.

Realizujemy także zlecenia na wykonanie zabezpieczenia całych linii technologicznych. Niezależnie od rodzaju urządzenia do jego prawidłowej obsługi konieczne jest posiadanie idealnie dopasowanej obudowy, która zapewni bezpieczeństwo pracowników obsługujących. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Skontaktuj się z nami

  Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności