Półprzyłbica ochronna

przyłbica ochronnaZaprojektowana przez nas stylowa i lekka półprzyłbica (mini przyłbica) to nowość na rynku. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pozwala swobodnie oddychać, a jednocześnie spełnia funkcje ochronne.

To idealna osłona przed wirusami, lekka i niewyczuwalna na twarzy.

Półprzyłbica wykonana z PET o grubości 1 mm.

Specyfikacja:

materiał: PET 1 mm

Produkowana przez nas półprzyłbica służy do ochrony przed patogenami przenoszonymi drogą kropelkową. Nasz produkt to doskonała alternatywa dla tradycyjnych maseczek. Półprzyłbica ochronna wielokrotnego użytku zmniejsza ryzyko zakażenia się oraz ochroni nas przed drobnymi urazami mechanicznymi lub zanieczyszczonymi dłońmi. Produkt zapewni swobodne wykonywanie codziennych obowiązków i większy komfort, ponieważ nie utrudnia oddychania.

Półprzyłbica ochronna do ochrony ust i nosa

Produkowana przez nas półprzyłbica chroni błony śluzowe ust i nosa, przy czym jest wygodna w użyciu. Produkt, mimo że wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, to warto go regularnie dezynfekować i myć po każdym użyciu. Materiał, z jakiego został stworzony produkt, można dezynfekować alkoholem. Dodatkowo półprzyłbica ochronna jest odporna na wysokie temperatury, które są śmiertelnym zagrożeniem dla większości drobnoustrojów.

Dla kogo jest półprzyłbica ochronna?

Dla każdego, kto ceni sobie swobodne wykonywanie codziennych obowiązków w swojej pracy. W okresie zwiększonego zagrożenia zakażenia się wirusami przyłbica polecana jest szczególnie:

  • dla osób, które noszą okulary,

  • dla pracowników sklepów,

  • dla fryzjerów,

  • dla fizjoterapeutów,

  • dla pracowników biurowych, nauczycieli oraz uczniów,

  • dla kurierów.

Półprzyłbica ochronna to osłona ust i nosa, która sprawdzi się jako wygodne rozwiązanie dla osób mających problem z oddychaniem. Zachęcamy do złożenia zamówienia na produkt, ponieważ spełnia on wymagania bezpieczeństwa, zapewnia skuteczną ochronę oraz jest zdecydowanie lepszą alternatywą względem tradycyjnych maseczek ze względu na wygodę i większy komfort oddychania. Nasza półprzyłbica ochronna jest odporna na czynniki chemiczne i charakteryzuje się bardzo wysoką przejrzystością. W naszej ofercie znajduje się także lekka i uniwersalna przyłbica, którą można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Produkty z oferty są w pełni bezpieczne i wygodne.

    Skontaktuj się z nami

    Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności