PUDEŁKA I POJEMNIKI Z PLEXI

Produkty

Oferujemy podkładki, pojemniki i pudełka z plexi, posiadające szeroką gamę możliwości zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie produktów lub dokumentów w odpowiednich warunkach. Jesteśmy producentem pojemników na wymiar wykonanych z wysokiej jakości plexi, która posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Dodatkową charakterystyczną cechą produktu różnego rodzaju jest jego długotrwałość. Przez długi czas wyroby z plexi utrzymują swój atrakcyjny wygląd oraz właściwości. Wykonujemy pojemniki, pudełka i urny w dowolnych rozmiarach, kształtach oraz w razie konieczności posiadające odpowiednie przegrody pozwalające na odpowiednią organizację umieszczonych w nich produktów. Istnieją różnego typu formy otwierania i zamykania pudełek, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Możemy po wcześniejszych ustaleniach, wykonać pojemnik z plexi mający ustalone wymiary, czy nietypowy kształt pudełka.

Pojemniki, podstawki i pudełka na wymiar z PMMA doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne czy np. karmę dla zwierząt. Dzięki nim każdy produkt może być przechowywany w bezpiecznych warunkach, bez utraty swoich walorów. Modele dostępne w ofercie przeznaczone są do specjalnie przygotowywanych regałów, w których można umieścić nawet do kilkudziesięciu pojemników na raz. Dzięki temu klient ma pełen obraz kompletnej oferty  danego rodzaju produktów oferowanych przez Państwa firmę. Dostępne są również pojemniki z plexi wolnostojące, które najczęściej witają klientów wchodzących do firmy bądź sklepu. To doskonałe nośniki reklamowe dla każdej branży.

Skrzynki i pudełka drewniane lub ze sklejki z grawerem i nadrukiem są cenione jako spersonalizowane opakowanie upominków. Wykonujemy pudełka również na indywidualne zamówienie.

Podejmujemy się realizacji spersonalizowanego zamówienia dotyczącego wymiarów i kształtów produktów z pleksi. Istnieje również możliwość zamówienia grafiki związanej z Państwa firmą, produktem czy usługą, grawerowanej na powierzchni materiału. To dodatkowy aspekt wpływający na rozpoznawalność marki wśród Klientów. Grafika może występować zarówno jednostronnie, dwustronnie lub znajdować się na całym pudełku bądź tylko na jego fragmencie. Uniwersalność pudełek sprawia, że znajdują one wielorakie  zastosowania. Choć najczęściej spotkać można je w handlu, są też doskonałym wyborem do domu. Idealnie nadają się do segregacji oraz uporządkowania drobnych elementów. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień na pojemniki z pleksi.

    Skontaktuj się z nami

    Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności