RAMKI NA ZDJĘCIA

Są zdjęcia które, nie powinny trafiać do albumu fotograficznego, który przegląda się raz do roku. Te wyjątkowe, powinny być wyeksponowane, pięknie dekorować wnętrze i wzbudzać pozytywne emocje. Produkowane przez nas ramki na zdjęcia wspaniale nadają się do oprawy pięknych obrazów, które będą budzić miłe wspomnienia. Dostępne w naszym sklepie produkty, charakteryzują się uniwersalnością i minimalizmem, będą dopełnieniem każdego wnętrza, niezależnie od stylu. W wyjątkowy sposób podkreślą piękno Twoich fotografii lub grafik. Uchwycone na fotografiach chwile zyskają oprawę i pozostaną z Tobą na długo. Ramka na zdjęcia może być gustownym dodatkiem do pomieszczenia. U nas masz do wyboru serię ramek na popularne wymiary zdjęć.

RAMKI DO ZDJĘĆ OD POLSKIEGO PRODUCENTA

Wszystkie nasze produkty są przez nas projektowane i dystrybuowane, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na niezależność. Decydujemy o kształcie naszego projektu od początku do końca. Materiał, z którego wykonane są ramki to wysokiej jakości szkło akrylowe. Elementem łączącym dwie tafle plexi są magnesy neodymowe. System ten pozwala na łatwą wymianę eksponowanych fotografii i prezentuje się bardzo estetycznie. Ramki na zdjęcia od Brosso Deccor to niebanalny styl i jednocześnie oryginalne dekoracje domu, a także atrakcyjna cena.  Zapraszamy do skorzystania z oferty osoby prywatne, jak i klientów biznesowych.

biała ramka na zdjęcie brosso decor

Biała ramka o wymiarach 14 x 19 cm  mieści format 10 x 15 lub mniejszy.

Składa się z białej  i przezroczystej  tafli plexi o grubości 5 mm, połączonych magnesami.

KUP TERAZ

czarna ramka na zdjęcie brosso decor

Czarna ramka o wymiarach 14 x 19 cm  mieści format 10 x 15 lub mniejszy.

Składa się z czarnej i przezroczystej  tafli plexi o grubości 5 mm połączonych magnesami.

KUP TERAZ

ramka na zdjęcie transparentna

Transparentna ramka o wymiarach 14 x19 cm mieści format 10 x 15 lub mniejszy.

Składa się z dwóch przezroczystych  tafli plexi o grubości 10 mm połączonych magnesami.

KUP TERAZ

Szukasz oryginalnych produktów wysokiej jakości? Dbasz o estetyczną i nowoczesną aranżację wnętrz?  W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór ramek do zdjęć, które spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz produkty, które zawiera stała oferta lub skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie dedykowany projekt. Możesz wybrać zarówno kolor ramy, jak i jej wymiar i ewentualne dodatki jak grawery itp. Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania różnych zamówień w zależności od potrzeb i preferencji klienta. 

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności