STOJAKI I STANDY REKLAMOWE

Standy ze sklejki i płyt

Czy chcesz zyskać przewagę w reklamie? Standy reklamowe to idealne rozwiązanie! Standy reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy, który pozwala na przyciąganie uwagi kupujących. Jest to skuteczny sposób na to, aby potencjalnie klienci zauważali Twój produkt lub sklep czy usługi. W naszej ofercie można znaleźć m.in. ekspozytory reklamowe produkowane z płyt MDF i sklejki drewnianej, oraz innych materiałów drewnopochodnych. Znajdują one szerokie zastosowanie, szczególnie, przy ekspozycji naturalnych produktów. Ekspozytory ze sklejki są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie bardzo lekkie. Dobrze zaprojektowane stojaki reklamowe, mogą składać się z kilku modułów, które można konfigurować w zależności od potrzeb kampanii reklamowej.

Jako producent standów reklamowych, oferujemy sprawdzone rozwiązania wykonane z wysokiej jakości materiałów. Specjalizujemy się w produkcji stojaków reklamowych. Standy reklamowe występują najczęściej w dwóch konfiguracjach. Oferta zawiera modele jednostronne oraz dwustronne. W zależności od umiejscowienia standu kluczowy jest wybór odpowiedniego designu w połączeniu z dopasowaną grafiką, stąd warto zadbać o odpowiedni projekt.  Standy to rodzaj produktów, które ze względu na materiały, z których są wyprodukowane, mogą być stosowane przez długie lata, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne. Stojak ekspozycyjny przykuwa uwagę, obojętnie czy ma zastosowanie w sklepie, czy na targach, wprost dzięki swoim atutom wskazuje, że jest to efektowna i skuteczna reklama w kampaniach marketingowych. Nasze ekspozytory świetnie nadają się także do każdego miejsca użyteczności publicznej. Najwyższa jakość stojaków reklamowych na produkty, akcesoria, foldery, katalogi i ulotki jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Przeżyj nasze portfolio i wybierz standy reklamowe jako skuteczną reklamę, która da Ci przewagę nad konkurencją!

Produkty – standy ze sklejki i płyt MDF 

Standy reklamowe idealnie nadają się na ulotki informacyjne, foldery, plakaty. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się stojaki reklamowe i standy reklamowe różnego rodzaju, które produkowane z materiałów naturalnych, drewnopochodnych jako wyposażenie sklepów lub w biurach podróży. Tego typu rozwiązania zyskują na uznaniu z uwagi na mniejszą szkodliwość dla środowiska, dzięki czemu doskonale wpisują się w najnowsze trendy. Ekologiczne ekspozytory są propozycją przede wszystkim dla klientów, dbających o zrównoważony rozwój, chcący zyskać nowoczesną, a zarazem organiczną oprawę dla swoich produktów.

Możliwości zdobienia, nadruku, frezowania, grawerowania oraz łączenia z innymi materiałami sprawiają, że materiały drewnopochodne sprawdzają się doskonale w produkcji materiałów Point of Sale. Nasze ekspozytory ze sklejki można w prosty sposób rozłożyć i złożyć bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Można je również łatwo przechowywać i transportować, co jest niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ekspozytorów, możemy więc służyć wsparciem całego zespołu projektowego. Na życzenie klienta produkujemy również stojaki reklamowe z gotowych projektów, stosując się ściśle do wytycznych. Wykonamy także wszelkie znaki towarowe na stojakach reklamowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się jak najlepiej odwzorować zamysł i uwagi klienta. Bogate doświadczenie pozwala nam produkować różne modele stojaków reklamowych. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami naszych pracowników. W ofercie posiadamy m.in. stojaki, ekspozytory, displaye, potykacze, a także wyspy.

Oferujemy fachowe doradztwo swoim klientom w zakresie materiałów reklamowych tego rodzaju. Realizujemy także stojaki do ekspozycji o modułowej budowie, dzięki której można dowolnie je skonfigurować. Mamy do zaoferowania bardzo duży wybór różnego rodzaju materiałów pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Możliwe jest również wybranie dowolnej wysokości i szerokości stojaków, tak aby były dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań. W naszej ofercie znajdziecie rozwiązania, które pomogą w realizacji kampanii marketingowych.

    Skontaktuj się z nami

    Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności