STOJAKI, STANDY REKLAMOWE I RAMKI NA ZDJĘCIA

Standy reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy, który pozwala na przyciąganie uwagi kupujących. Jest to skuteczny sposób na to, aby Twój produkt czy usługa zainteresowały Klienta. Standy z plexi, tworzone w naszej firmie, znajdują szerokie zastosowanie w sklepach, instytucjach, firmach usługowych. Mogą być ustawione w różnych miejscach, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

Jako producent standów reklamowych, oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak plexi połączone z innymi tworzywami sztucznymi. Nasze wyroby są odporne na warunki atmosferyczne, zabrudzenia czy uszkodzenia mechaniczne. Standy występują najczęściej w dwóch konfiguracjach. Oferta zawiera modele jednostronne oraz dwustronne. W zależności od umiejscowienia standu, kluczowy jest wybór odpowiedniego designu w połączeniu z dopasowaną grafiką, stąd warto zadbać o odpowiedni projekt. Dużą popularnością cieszy się ta forma reklamy na różnego typu targach czy konferencjach, gdzie kluczem do sukcesu firm jest przyciągnięcie uwagi odwiedzających i wystawców. Standy to rodzaj produktów, które ze względu na materiały z których są wyprodukowane, mogą być stosowane przez długie lata. Projektujemy i produkujemy także standy i ramki na zdjęcia i dyplomy oraz inne wyroby z plexi. Najczęściej realizujemy je ze szkła akrylowego transparentnego lub poliwęglanu. Ramki łączone są magnesami, dzięki czemu w łatwy i ergonomiczny sposób możemy wymieniać fotografie.

Produkty

Produkujemy także stojaki z plexi, które często towarzyszą standom reklamowym i stanowią doskonałe uzupełnienie tej formy reklamy. Stojak plexi najczęściej służy do eksponowania gazetek reklamowych, ulotek, papierowych prezentacji, oferty firmy i innych materiałów POS jak wizytówki, foldery itp. Dostępne stojaki na ulotki mogą posiadać uniwersalne rozmiary dopasowane do popularnych formatów papieru lub być indywidualnie zaprojektowane. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania, zapewnimy Państwu stojaki reklamowe, które umożliwią profesjonalną prezentację materiałów promocyjnych. Nasze stojaki mogą zostać zmontowane w dowolnym systemie lub indywidualnie zaprojektowane pod specjalne zamówienie.

Możliwe jest również wykonanie spersonalizowanego zamówienia o dowolnej wysokości i szerokości stojaków, dopasowanych do Państwa wymagań. W naszej ofercie znajdziecie rozwiązania, które pomogą w realizacji kampanii marketingowych w każdej branży. Polecamy: stojaki i ekspozytory z plexi do prezentacji materiałów POS, stojaki podłogowe, prezentery i inne. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, najwyższą jakość każdego produktu oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

Możliwe jest również wybranie dowolnej wysokości i szerokości stojaków, tak aby były dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań. W naszej ofercie znajdziecie rozwiązania, które pomogą w realizacji kampanii marketingowych.

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności