STOJAKI I STANDY REKLAMOWE

Standy ze sklejki i płyt

Standy reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy, który pozwala na przyciąganie uwagi kupujących. Jest to skuteczny sposób na to, aby potencjalnie klienci zauważali Twój produkt czy usługę. W naszej ofercie można znaleźć m.in. ekspozytory produkowane z płyt MDF i sklejki drewnianej, oraz innych materiałów drewnopochodnych. Znajdują one szerokie zastosowanie, szczególnie, przy ekspozycji naturalnych produktów. Ekspozytory ze sklejki są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie bardzo lekkie. Dobrze zaprojektowane stojaki reklamowe, mogą składać się z kilku modułów, które można konfigurować w zależności od potrzeb kampanii reklamowej.

Jako producent standów reklamowych, oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Standy występują najczęściej w dwóch konfiguracjach. Oferta zawiera modele jednostronne oraz dwustronne. W zależności od umiejscowienia standu kluczowy jest wybór odpowiedniego designu w połączeniu z dopasowaną grafiką, stąd warto zadbać o odpowiedni projekt.  Standy to rodzaj produktów, które ze względu na materiały, z których są wyprodukowane, mogą być stosowane przez długie lata. Taki rodzaj nośnika reklamy przykuwa uwagę, obojętnie czy ma zastosowanie w sklepie, lokalu użyteczności publicznej, czy innych miejscach.

Produkty – standy ze sklejki i płyt MDF 

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się standy reklamowe produkowane z materiałów naturalnych, drewnopochodnych. Tego typu rozwiązania zyskują na uznaniu z uwagi na mniejszą szkodliwość dla środowiska, dzięki czemu doskonale wpisują się w najnowsze  trendy. Ekologiczne ekspozytory są propozycją przede wszystkim dla klientów, dbających o zrównaważony rozwój, chcący zyskać nowoczesną, a zarazem organiczną oprawę dla swoich produktów. 

Możliwości zdobienia, nadruku, frezowania, grawerowania oraz łączenia z innymi materiałami sprawiają, że materiały drewnopochodne sprawdzają się doskonale w produkcji materiałów Point of Sale. Nasze ekspozytory ze sklejki można w łatwy sposób rozłożyć i złożyć bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Można je również łatwo przechowywać i transportować, co jest niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ekspozytorów, możemy więc służyć wsparciem całego zespołu projektowego. Możemy również zrealizować gotowy projekt, stosując się ściśle do wytycznych klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się jak najlepiej odwzorować zamysł i uwagi klienta. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.

Możliwe jest również wybranie dowolnej wysokości i szerokości stojaków, tak aby były dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań. W naszej ofercie znajdziecie rozwiązania, które pomogą w realizacji kampanii marketingowych.

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności. Zobacz politykę prywatności