Gięcie termiczne

Oferujemy profesjonalne usługi gięcia termicznego tworzyw sztucznych. Długoletnie doświadczenie w procesie gięcia, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra dają gwarancję usługi na najwyższym poziomie.

Proces gięcia to podstawowa i najważniejsza część realizacji. Pozwala on na uzyskanie oczekiwanych kształtów formowanych przedmiotów z tworzyw sztucznych. Aby giąć materiał, najpierw rozgrzewamy go liniowo co sprawia, że ogrzewane miejsce się uplastycznia i daje się łatwo formować. Linia krawędzi jest prosta i precyzyjna. Jesteśmy w stanie uzyskać linie gięcia, które umożliwiają realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Gięcie plexi i innych tworzyw może zmienić właściwości materiału, więc należy przykładać największą wagę, aby proces był przeprowadzony prawidłowo. Do gięcia tworzyw używamy profesjonalnych giętarek.

Gięcie termiczne wykonywane przez Brosso to gwarancja precyzji i najwyższej jakości gięcia w 100% zgodnego z projektem. Dzięki naszej wszechstronności, możliwości gięcia różnego rodzaju krawędzi oraz posiadanym doświadczeniu, jesteśmy w stanie stworzyć produkty, mające zastosowanie w różnych branżach.

Gięcie termiczne tworzyw sztucznych pozwala nam wytwarzać ekspozytory, standy, pudełka, osłony maszyn, meble reklamowe i inne tego typu przedmioty, będące gotowymi produktami, bądź półproduktami.

Zaufaj specjalistom!

Szukasz sprawdzonej firmy, która oferuje gięcie termiczne materiału? Zapraszamy do Brosso! Działamy w Krakowie, ale obsługujemy klientów z całego kraju. Pomagamy i wspieramy naszych partnerów na każdym etapie realizacji. Sprawdź nas!