Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserem gwarantuje niezwykłą precyzję grawerowania materiałów. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie skomplikowanej usługi grawerowania. Indywidualne motywy, hasła, elementy znakowania, nadawanie spersonalizowanych cech obrabianym materiałom – zastosowań grawerowania laserowego jest naprawdę bardzo wiele. Laser pozwala na grawerowanie praktycznie każdego wzoru na różnego rodzaju materiałach. Najczęściej grawerowanie laserowe ma zastosowanie na plexi, drewnie, sklejce, skórze i innych materiałach sztucznych i naturalnych.

Grawerowania laserowego używa się do personalizowania produktów takich jak między innymi: tabliczki informacyjne, medale, puchary, trofea, gadżety reklamowe (długopisy, breloki, otwieracze itd.).

Brosso oferuje usługi grawerowania laserowego na profesjonalnym sprzęcie. Oferujemy szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Grawer laserem to jeden z najdokładniejszych i najwytrzymalszych nośników informacji i grafiki na różnego rodzaju materiałach. Grawerowane przedmioty robią wrażenie, są estetyczne i praktyczne, natomiast uzyskany grawerunek jest trwały i odporny na ścieranie.

Grawerowanie laserowe polega na silnym rozgrzaniu laserem materiałów, przez co (w zależności jaki czas ekspozycji na działanie lasera zostanie wybrany) dochodzi do wyparowania, spalenia, zmiany koloru lub kontrastu powierzchni materiałów, które są grawerowane.

Skorzystaj z usług Brosso

Specjalizujemy się w realizacji zamówień wszelkiego rodzaju. Możesz u nas wykonać grawerunek laserem tworzyw sztucznych lub materiału naturalnego. Grawerowanie laserowe pozwoli uzyskać oczekiwany efekt szybko i bezproblemowo. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji. Obsługujemy klientów zarówno z Krakowa, jak i całego kraju.